iPhone 6S Telefon Kaplama Dijital Baskılı

Yeni
-60%

iPhone 6S Telefon Kaplama Dijital Baskılı

 50,00  20,00

Stok kodu: iphone6skaplama Kategoriler: , Etiketler: , , , , , ,
Kendin Tasarla

  • Açıklama
  • Ürün Ölçüleri
  • Görsel Kataloğu
  • Yorumlar (0)

Açıklama

Tüm Kaplamalarımız:

  • Alman Oracal marka hava kanallı lüks araç kaplama folyolarından kesilmiştir. Uygularken de sökerken de cihazınıza zarar vermez, sağlığa zararlı değildir.
  • Japon Mutoh marka (626&426) UV baskı makinalarımız ile basılmaktadır. Rengi solmaz, çizilmez, kanserojen madde içermez!
  • Yine Mutoh marka (Cutter130) plotter kesim makinamızla temiz bir şekilde kesilmiştir.
  • Şeffaf jelatinli ambalajındadır.
  • Koşulsuz iade ve değişim yapılmaktadır, oldu ya uygularken yırttınız, bize bu durumu bildirin, hemen yenisini gönderelim. Sonuçta hergün telefonunuza kaplama çekmiyorsunuz.

iPhone Telefon Kaplama Nedir?

iPhone Kaplama normal kılıfların verdiği kaba kullanım hissiyatını vermez.Oracal folyo kaplama ile telefonunuzu çizilmelere karşı korur.Şarj girişi, kulaklık girişi, hoparlör ses çıkışı, açma kapama tuşu, sessize alma tuşu, arka kamera, apple logosu yerlerine uygundur.

Akıllı Telefonlarda Kaplama Ne işe Yarar?

Telefonunuzu çizilmelere karşı korur.Telefonunuzun gerçek inceliğini hissetmenizi sağlar.

Cep Telefonuna Kaplama Nasıl Uygulanır?

Öncelikli olarak kaplama yapacağınız yüzeyin temizlenmesi ve kurulanması gerekmektedir. Islak mendil yardımıyla telefonunuzun arka yüzeyi iyice silindikten sonra kurulanmalıdır. Silme işleminin tamamlanmasından sonra kaplama dikkatlice yerleştirilmelidir. Düzgün yapılabilmesi için kaplama ile telefonunuzu birleştireceğiniz noktaların tam anlamıyla denk gelmesi gerekmektedir. Arka yüzün kaplamasını yapacağınız zaman için fön makinesi kullanabilirsiniz. Köşe kısımlarının daha iyi yapışabilmesi için fön makinesi kullanabilirsiniz. Köşe kısımlarını biraz ısıtarak parmağınızla kaplamaya telefonunuzun formunu verebilirsiniz. Burada özellikle dikkat edilmesi gereken şey telefonunuza fön makinesinin çok tutulmamasıdır. Uzun süre tutulduğunda hem kaplama malzemesi çok ısınacağından erime gerçekleşebilir hem de telefonunuzun aşırı ısınmasından dolayı teknik sorunlar yaşayabileceksiniz.

 
Toptan satışlarımız da mevcuttur. (Telefoncu esnafı için)
Instagram ve e-ticaret bayiliği mevcuttur. (Öğrenci ve ev hanımları için)
Lütfen iletişime geçin.

iPhone 6S Kaplama Ölçüleri: Kenar kavrama alanlarıyla beraber 7,7cm X 14,8cm

Kendin Tasarla panelimizi kullandığınızda sol menüdeki Hazır Tasarımlardan ilgili görselin kodunu aratıp bulabilirsiniz ve kendin tasarla ekranına getirip yazı ve isim ekleyerek istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. 

Örnek: DK0000061

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.


“iPhone 6S Telefon Kaplama Dijital Baskılı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Hoşunuza gidebilir…

Bu ürünü sepete eklediniz: